Kontaktläätsed e-poest

Kas on mugav ja lihtne füüsilise poe külastuse asemel osta kontaktläätsed hoopis e-poest. Amazon ja mõni suurem e-kaubamaja on tänaseks oma platvormid nii kaugele ja nii kasutajasõbralikuks teinud, et lausa lust on turvaliselt sealt oste sooritada. Ka asukoht ei mängi siin suurt rolli kuna transpordivõimalused on ajas aina paremaks ning kiiremaks tänu suurele konkurentsile läinud.

Vaadake näiteks kuidas Amazon toimetab selles osas:

Lisaks siis jah see vana hea turvalisus. Kuidas saab kaupa tagasi saata või kas kaupmees tagastab mulle lihtsasti raha, kui midagi ei sobi või ei lähe nii nagu planeeritud. Selles osas on suured e-poe süsteemid nagu Amazon, E-bay jt. väga turvalised. Isegi juhul kui kaup tuligi kohale võid sa vabalt raha tagasi küsida ja siis vajadusel ka kauba tagasi saata ilma, et peaksid midagi nii väga tõestama.

Kuidas on olukord aga Eesti turul? Ja eriti veel sellises valdkonnas, kus kauba avamisel on ju kaup kasutuskõlbmatu ning tagastamatu. Googledades erinevad e-poode näiteks kontaktläätsede osas selgus nii mõndagi. Saab enamjaolt kaupa tagastada küll kui tegemist ei ole spetsiaaltellimusega, mis tekitab olukorra, kus tagastamisel ei ole võimalik kaupmehel seda enam teistele edasi müüa või tootjale tagastada.

kontaktläätsed

Seega tasub täiesti riskivabalt ikkagi osta näiteks kontaktläätsesid ka Eestist. Toetate Eesti majandus kuna maksud jäävad siia ja kõik võidavad.

Kindlasti aga veenduge, et e-poe taga oleks juriidiline keha ning googledage ka antud firmat, et välistada võimalikke pettureid ja skeemitajaid!

Peeter
Autor Peeter 10 artiklit
Olen digi teemadega kokku puutunud terve oma senise elu ja praktika on juba 90ndate aastate algusest. Hoian erinevatel põnevatel teemadel silma peal ja proovin neid ka aeg-ajalt siis blogisse tuua.