Milline kasiinomäng on minu jaoks sobivaim?

online kasiino

Tänapäeval on online kasiino muutunud eriti populaarseks, nende peamine eelis seisneb nende mugavuses: te saate oma lemmikmänge mängida ükskõik kus te ka ei oleks, mugavalt kodus diivani peal lesides või hoopiski oma lõunapausi ajal, sest enamus mängud on saadaval isegi telefonis mängimiseks. Lisaks, internetimängude mängimist saate alustada kasvõi 10 sendiga, mis teeb selle väga kättesaadavaks kõigile ning plussina võib ka mainida, et teil pole vaja isegi jootraha jätta, mis päriselus nõuaks teilt omakorda suuremat eelarvet.

Internetis saadaolevate mängude mitmekesisus on lihtsalt suurepärane, kuna enamus tavakasiinodest ei suuda pakkuda nii suurel hulgal erinevaid mänge. Võite leida sobivaid mänge igale maitsele ning nii algajatele kui ka väga kogenenud mängijatele.

Siin tahaksimegi teieni tuua kõige paremad ja populaarsemad kasiinomängud, seletada nende mängude põhikäike, et saaksite valida just selle kõige sobivama enda eelistuste jaoks.

Slot mängud

Uued mängijad, kes esimest korda kasiinoga kokku puutuvad, valivad tihti oma esimestest mängudeks just slot mängud, kuna valikuvõimalus on suur ning paljud neist on ka lihtsad algajatele. See siiski ei tähenda, et need mängud ainult algajatele oleks mõeldud.

Slot mängud on ühed kõige populaarsemad internetis, nende mitmekesisus annab võimaluse valida just teile sobiv mäng ning mängude arendajad annavad ka järjest välja uusi ja põnevaid mänge. Isegi kui mitmed slot mängud võivad olla väga kerged ja lühikesed, annavad need siiski võimaluse võita isegi meeletuid jackpotte.

Meie lehel leiate erinevaid kategooriad erinevate slot mängude jaoks. Saate valida mänge, mis põhinevad teie lemmikfilmil, mõnel raamatul või valida ka erinevate seiklus- ja spordimängude vahel. Kõige populaarsemate slot mängude seast võite leida näiteks Curse of the Werewolf, Midas Golden Touch, Book of Atem, Starburst ja Esqueleto Esplosivo 2. Või hoopiski kui tahaksite panustada vähe, kuid võita palju, võite proovida mänge Diamond Strike, Wheel of Wishes, Atlantean Treasures, Mega Joker ja Twin Spin.

Slot mängudega võite tõesti võita miljoneid, kuid samas peaksite ka teadma, et nendel mängudel on tavaliselt ka kõige kõrgem kasiino või maja eelis ehk siis arvudes on see protsent mängija panusest, mida kasiino pikas perspektiivis kasumina hoiab. Samas, on tihti võimalik teenida boonuseid, mis on jällegi slot mängude plussiks.

Videopokker


Videopokker nõuab tähelepanu ja eelkõige oskust ja strateegiat, et selles mängus võita. Tuleb võtta täpselt õigeid otsuseid, mis võivad täielikult mõjutada teie võidu suurust. Mängu mängides näete maksetabelit, mis näitab võidusummat vastavalt teie poolt valitud kombinatisoonile, kuid õigeid otsuseid tehes, saate võita väga suuri summasid. Selle mängu teeb veelgi meeldivamaks selle väga madal maja eelis, mis jätab teile võimaluse võita eriti häid summasid.

Blackjack

Blackjacki mängimiseks on parim õppida selgeks selle mängu süsteem ja strateegiad. Tegelikult on need lihtsad ja üsna kergelt võib ka iga algaja selle mängu kiirelt selgeks saada. Suureks võiduks tuleks siiski täielikult tunda seda mängu, sest iga pisemgi liigutus võib mõjutada teie tulemust.

Blackjack on pikalt olnud väga populaarne, nii veebikasiinodes kui ka tavakasiinodes, sellepärast on ka saadaval erinevaid Blackjacki mänge erinevate panuste ja reeglitega. Osava mängimise korral on selles mängus maja eelis madal ning nii võib teie võit olla imeline.

Rulett

Rulett on väga hästi tuntud ratta keerutusmäng, see pakub väga suurt põnevust ning selles mängus on võimalik teha erinevaid panuseid: kas ühele numbrile, erinevatele numbrirühmadele, punastele või mustadele värvidele, olenemata sellest, kas number on paaritu või paaris, või väiksed ja suured numbrid.

See mäng sai alguse juba 17ndal sajandil, kuid mõned reeglid muutusid algusaastatel ning nii nagu me tunneme Ruletti tänapäeval, sai see alguse 1796ndal aastal Pariisist. Aastate jooksul on mõned väiksemad muudatused aidanud seda mängu veelgi paremaks muuta, kuid enamasti on see jäänud samaks nagu see oli juba 18ndal sajandil.

Nagu ka mitmetes teistes veebikasiinomängudes, on ka Ruletti võimalik leida erinevates variantides. Enamasti on need tuntud kui Euroopa ja Ameerika Rulett. Rohkem eelistatakse pigem Euroopa Ruletti kuna selles on maja eelis madalam. On olemas ka Prantsuse Rulett, mis on eriti kasulik mängijale, kuna maja eelis on veelgi madalam Euroopa Rulettiga võrreldes, kuid siiski peetakse parimaks Euroopa Ruletti oma panuste ja reeglite pärast.

Live-kasiino


Live-kasiinod on mängud, kus teid teenindavad päris diilerid läbi live-video. See on kõige lähedasem variant tavakasiinodele, kuna kõik toimib samamoodi nagu päriselus, lisamugavusena saate teie siiski olla seal kus soovite: omas kodus või ükskõik kus mujal.

Kõik traditsioonilised mängud, nagu Rulett, Blackjack ja Baccarat, on saadaval live-kasiinodes. Mängu mängides on kasutusel päris kaardid, lauad või keerutusrattad, mida asetavad või keerutavad päris diilerid, see kõik annab teile tõeliselt huvitava ja põneva kogemuse.

See on parim variant, kui soovite saada päriskasiino kogemust, kuid seda kõike tehes omast kodust.

Jackpot mängud

Jackpot mängud on mõeldud neile, kes soovivad võita just seda kõige suuremat summat. See tähendab, et iga mängitud mängu kohta läheb osa panusest kõrvale jackpoti jaoks. Jackpoti mängudena võite leida erinevat tüüpi mänge, nagu näiteks Mega Moolah, Ozwin’s Jackpots, Imperial Riches ja Jackpot Raiders. 

Tavaliselt on igal jackpoti mängul ka erinevat tüüpi jackpoti liigid, nagu näiteks mini, väike, keskmine ja peamine jackopot. Need mängud annavad teile võimaluse ka saada tasuta keerutusi, boonuseid ja muid kampaaniaid.

Milline faktor on tähtsaim teie jaoks?

Kui soovite saada võimalikult palju kasu, peaksite proovima mänge, millel on kõige madalam maja eelis. Õnneks on veebikasiinodes tavaliselt madalamad maja eelised kui päriskasiinodes, mis on ka heaks lisapõhjuseks, miks just eelistada veebikasiinomänge.

Üldiselt on kõik kasiinomängud internetis kiiremad kui tavaelus. Kuid kui aega on eriti vähe, kuid mänguisu suur, võib Blackjack osutuda parimaks mänguks, kuna üks käik võib kesta ainult mõned sekundid. Samuti käivad slot mängude ja videopokkeri käigud üsna kiirelt. Veebikasiinode erinevus võrreldes tavakasiinodega ongi just tihti selle kiirus, kuna veebis ei pea füüsiliselt keegi kaarte liigutama. Mängud, mis päriselus võivad kesta tunde, kestavad veebis teinekord vaid pool tundi.

Paljude mängijate jaoks on tähtsad head boonused ja preemiad, mida pakutakse just veebikasiinodes. Alates registreerimiseks kuni iga mängu mängimisega on teil võimalik teenida boonuseid ja muid preemiaid, mis võivad olla tasuta käigud, keerutused või muud tegevused. On tõsi, et iga boonus eraldi võib tunduda üsna väike, kuid mida rohkem mängite, seda rohkem ka teenite, nii et pikema aja jooksul annavad ka boonused tõeliselt meeldiva lisakasumi.

Kasiinomängude valik internetis on tõeliselt suur, alates klassikalistest kuni uute ja modernsete mängudeni, lisaks arendavad mängutootjad pidevalt uusi mänge, mis pakuvad veelgi rohkem põnevust igas käigus. Valige enda jaoks just see kõige sobivam, sest mida meeldivam on mäng, seda rohkem entusiasmi ja võimalusi saab teil ka olema võidu jaoks. Ja kui kõik väiksemad võidud on juba võidetud, peaksite kindlasti proovima püüelda peamise võiduni, milleks on otse loomulikult jackpot!

Terje
Autor Terje 7 artiklit
Terje on aastaid olnud ajakirjanik erinevates väljaannetes. Täna on ta kodune ema, kes aeg-ajalt avaldab oma arvamusi ja kogemusi elust.