Köögimööbli tellimine internetist

köögimööbli tellimine

Kui lihtne on tänapäeval kööki tellida? Kas saab seda teha internetist või peab ikkagi kuskile salongi kohale minema? Ja mida peaks silmast pidama kui seda teha.

Köögimööbli tellimine võib olla väga lihtne kui ka väga keeruline. Palju sõltub, mis on vajadus. Kas tegemist väga erilise omanäolise ruumilahendusega või pigem selline tavaline ning klassikaline lahendus. See ongi esimene küsimus, mida peaksite endalt küsima. Vastus aitab köögimööbli pakkujad ära lahterdada. Erilahenduse pakkujad on väga ja palju on sellised, kes pakuvad lihtsamaid ja klassikalisi lahendusi.

Järgmisena peaks mõtlema selle peale, kas soovite ise olla protsessis osaline suurel määral või minimaalsel määral. Mitmete teenusepakkujatega suheldes jäi mulje, et pigem lasta spetsialistidel oma tööd teha kuna valdkonda mitte tundev inimene võib mingites elementaarsetes asjades täiesti valesid valikuid teha. Samas mingilmääral oma nägemus on tervitatav.

köögimööbli tellimine

Disainiteenus ja projekteerimine on kindlasti valdkond, millega peaks tegelema juba köögimööbli pakkuja. Reeglina tullakse kohale ja arutatakse visioone, võetakse täpsed mõõdud ja hakatakse näidispiltide või tööde pealt mingeid ideid kaardistama.

Nüüd on pall köögimööbli pakkuja käes. Ta teeb esmased projektid ja joonised, mida siis mingi hetk teile tutvustab. Saate veel mõtteid ja ideid muuta ja korrigeerida seniks kuni tundub, et vot see on nüüd just see mida ma tahan.

Oluline on ka uurida pakkuja käest, kas kõik ehk kogu teenus tuleb neilt või peate hakkama näiteks veel elektriku, torumehe, ehitaja või mõne muu tegelasega ise suhtlema. Võtmed kätte lahendus on kindlasti eeliseks kuna saate täiel määral garantiid nautida. Kui iga mihkel teeb oma tööd siis probleemide korral kiputakse ikka teistele näitama ja mitte oma vigasid tunnistama.

Viimane teema kas peaks internetist tellima või ikkagi salongi jalutama? Soovitan päringuid teha internetis ja esmased suhtlused selle kanaliga ära teha. Saate aimu hinnaklassidest ja kas tekib üldse hea suhtlus või on tunne, et segate neid või te ei ole teretulnud.

Terje
Autor Terje 7 artiklit
Terje on aastaid olnud ajakirjanik erinevates väljaannetes. Täna on ta kodune ema, kes aeg-ajalt avaldab oma arvamusi ja kogemusi elust.